Bådliv.dk
Hejren 11 A, 2670 Greve
Serie nr. båd US-NTLCZ504D707
Serie nr. motor 3B434641 - 04.01.2024
Reg. nr trailerCP8012 - stel nr. YU100A063HP557084 - kan tilkøbes kr. 35.000 uden syn
Priser starter fra 519.990 kr.
| Mærke | Grandy White |
| Type | Kabinebåd Walkaround |
| Længde | 7.14 m |
| Bredde | 2.82 m |
| Vægt | 2089 + motor kg |
| CE kategori | C |
| Max. personer | 10 |
| Dybdegang | 0,45 m |
| Søsat år | 2007 |
| Byggeår | 2007 |
| Værft Land | USA |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Medfølgende udstyr | Alt - forhør |
| Max. motor | 400 |
| Antal køjepladser | 2 |
| Instrumenter | Alt i Garmin forhør |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Hk | 400 |
| Antal cylindre | 10 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Brændstofsystem | EFI |
| Motor årgang | 2024 |
| Kørte antal timer | 25 |
| Trailer | Uden trailer - 3500 kg Brenderup X-Line med el-spil, gangbro, superruller, alufælge.. kan medfølge for kr. 35.000 |
| Trailer type | Transporttrailer |
| Trailerproducent | Brenderup |
| Bådens tilstand | Flot og velholdt. |
| Anvisningsbåd | Ja |
| Lokation | Hos Bøge´s både |
| Solgt | Nej |
| Søgeplacering | 1 |