Bådliv.dk
Hejren 11 A, 2670 Greve
Serie nr. båd GB-14
Uden trailer - Scandic bådtrailer kan medfølge for kr. 5.900,- uden syn og bremser.
Personer 3+1
Nypris kr. 349.990 + navigation
Priser starter fra 129.990 kr.
| Mærke | Williams |
| Type | Tender Båd |
| Længde | 2.9 m |
| Vægt | 340 kg |
| Bredde | 1.7 m |
| Dybdegang | 0.25 m |
| Max. Personer | 3 |
| Byggeår | 2014 |
| Søsat år | 2018 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Værft land | England |
| CE Kategori | C |
| Medfølgende udstyr | Garmin 50s GPS ekkolod/fisfinder, Original Williams cover, ferskvands skylle system, RF vandski krog, |
| Instrumenter | Komplet motor instrumenter |
| Bådens tilstand | Meget flot og velholdt kun 37,5 sejltimer |
| Motorfabrikat | Andet |
| Hk | 100 HK |
| Antal cylindre | 2 |
| Brændstof | Benzin |
| Brændstofsystem | Indsprøjtning |
| Køling | Saltvandskøling |
| Kørte antal timer | 37,5 |
| Motorårgang | I brug 2018 |
| Anvisningssalg | Ja |
| Trailer | Uden trailer |
| Solgt | Nej |
| Lokation | Hos forhandler |
| Søgeplacering | 1 |