550 Nordic Fisk med dobbelt skrog - NYHED , 550m
Kr. 49.900
Motor og Bådcentret Fr.Havn
Sindallundvej 4
9900 Frederikshavn
550 Nordic Fisk med dobbelt skrog - NYHED
Nordic 550 Fisk - nu med dobbelt skrog - NYHED 2022
Masser af plads til fiskeri og familien.
Se den i vores udstilling hvor den netop er hjemkommet.
Båden har store flotte opbevaringsrum
Mål
| Længde | 550 m |
| Dybgang | 0.3 m |
| Bredde | 210 m |
Specifikationer
| Model | Nordic 550 Fisk |
| Vægt | 360 kg |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Båd status | glasfiber |
| Bådmærke | Nordic |
| Bådens lokation | Hos forhandler |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Max. motor | 50 HK |
| Max. personer | 7 |
| Tilbud | kr 49.990 |
| Kommision | Nej |
Udstyr
åregafler og tofte