Aquaquick 320 SeaRover m/Mercury F9,9 hk MH 4-takt, 3.2m, 9.9hk
Kr. 21.900
Herning Trailer- & Bådcenter
Navervej 14
7451 Sunds
Aquaquick 320 SeaRover m/Mercury F9,9 hk MH 4-takt
Aquaquick 320 SeaRover gummibåd m/alu V skrog samt bænk og årer. Årg. 2012.
M/Mercury F9,9 hk MH 4-takt, årg. 2017 - nyserviceret m/stort eftersyn m/impeller, tændrør m.m.
Kr. 21.900,-
Brenderup ophalervogn kan medkøbes for kr. 1.500,-
Mål
| Bredde | 1.56 m |
| Længde | 3.2 m |
Specifikationer
| Type | 4-takt |
| Skrogmateriale | PVC |
| Byggeår | 2012 |
| Max. personer | 4+1 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Motortype | 4-takt |
| Motorårgang | 2017 |
| Trailer | nej |
| Solgt | Nej |
| Model | 320 SeaRover |
| Mærke | Aquaquick |
| Vægt | 64 kg |
| Medfølgende udstyr | bænk og årer |
| Hk | 9.9 HK |
| Brændstofsystem | Karburator |
| Lokation | Hos forhandler |
| Anvisningssalg | Nej |