Askeladden jolle med Mariner 15 hk samt trailer, 4.3m
Kr. 17.900
Motor og Bådcentret Fr.Havn
Sindallundvej 4
9900 Frederikshavn
Askeladden jolle med Mariner 15 hk samt trailer
Brugt Askeladden 14 fods med Mariner 15 hk samt trailer
Se den i vores udstilling
Sælges pr anvisning for kunde
Mål
| Længde | 4.3 m |
| Dybgang | 0.3 m |
| Bredde | 1.5 m |
Specifikationer
| Model | Askeladden |
| Vægt | 175 kg |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Båd status | fin |
| Bådmærke | Askeladden |
| Bådens lokation | Hos forhandler |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Max. motor | 15 HK |
| Max. personer | 4 |
| Tilbud | ja |
| Kommision | Ja |