Bayliner 2052 Capri , 6.5m, søsat ukendt, 300hk
Kr. 79.500
Tempo Både ApS
Søhesten 8
2635 Ishøj
Bayliner 2052 Capri
Fin hygge båd med overnatnings mulighedder fin til kbh sejlas.
Mål
| Længde | 6.5 m |
| Dybdegang | 0.8 m |
| Bredde | 2.42 m |
Specifikationer
| Mærke | Bayliner |
| Vægt | 1600 kg |
| Max. Personer | 8 |
| Byggeår | ukendt |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Medfølgende udstyr | Alt på billedet |
| Motorfabrikat | MerCruiser |
| Brændstof | Benzin |
| Kørte antal timer | ukendt |
| Trailer | ja |
| Lokation | Hos forhandler |
| Type | 2052 Capri |
| Lasteevne | 600 kg |
| Antal køjepladser | 2 |
| Søsat år | ukendt |
| Værft land | USA |
| Bådens tilstand | ok |
| Hk | 300 HK |
| Køling | Saltvandskøling |
| Topfart med 2 personer | 30 knob |
| Solgt | Nej |