Bayliner 2052 Capri LS Cuddy, 6.23m, søsat 1995, 205hk
Kr. 84.490
Sejs Auto & Marinecenter I/S
Linåvej 9G
8600 Silkeborg
Bayliner 2052 Capri LS Cuddy
Ny Mercruiser 4,3 MPI ilagt i 2010 og har kun kørt i 105 timer.
Kun sejlet i ferskvand.
Pris er inklusiv syn og om registrering af bådtrailer.
Mål
| Længde | 6.23 m |
| Bredde | 2.23 m |
Specifikationer
| Mærke | Bayliner |
| Vægt | 1450 kg |
| Søsat år | 1995 |
| Medfølgende udstyr | Udstyrsliste kan sendes. |
| Hk | 205 HK |
| Brændstof | Benzin |
| Køling | Ferskvandskøling |
| Motorårgang | 2010 |
| Trailer | Ja - Selandia P2010-15 årgang 2009 |
| Type | Day cruiser |
| Byggeår | 1995 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Motorfabrikat | MerCruiser |
| Antal cylindre | 6 |
| Brændstofsystem | Indsprøjtning |
| Drevtype | Sterndrive |
| Anvisningssalg | Nej |
| Lokation | Hos forhandler |