Bayliner 288 Flybridge Årg. 2008 - 250 HK DIESEL...SOLGT, 9.33m, søsat 2008, 250hk
Kr. 549.900
Fynbo Marine
Porthusvej 119
5700 Svendborg
Bayliner 288 Flybridge Årg. 2008 - 250 HK DIESEL...SOLGT
Meget fin og velsejlende flybridge båd. Der er lige kommet et nyt Bravo 3X drev på den, pris for det 118.000,-
Udstyr.:
Bovpropel.
Garmin søkortplotter.
Hydralisk styring.
El-Anker.
Vacum, toilet.
Hæk bruser.
Mål
| Længde | 9.33 m |
| Dybdegang | 0.9 m |
| Bredde | 3.05 m |
Specifikationer
| Mærke | Bayliner |
| Vægt | 3670 kg |
| Søsat år | 2008 |
| Bådens tilstand | Yderst velholdt |
| Hk | 250 HK |
| Brændstof | Diesel |
| Køling | Ferskvandskøling |
| Kørte antal timer | 640 |
| Anvisningssalg | Nej |
| Lokation | Hos forhandler |
| Type | Motorbåd |
| Byggeår | 2008 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Motorfabrikat | MerCruiser |
| Antal cylindre | 6 |
| Brændstofsystem | Indsprøjtning |
| Drevtype | Sterndrive |
| Motorårgang | 2008 |
| Solgt | Ja |