Bayliner E6 Element med F115 Mercury-EFI 4 takt og 1300 kg Brenderup "Element" trailer.
Produktet kan være være vist med ekstraudstyr og i forskellige modelvarianter.
Bayliner E6 Element med F115 Mercury-EFI 4 takt og 1300 kg Brenderup "Element" trailer.
Urolig flot og velsejlende båd godkendt op til 8 personer.
Serie nr. båd US-BLBN122I516 - 24.07.2018
Serie nr. motor 2B159138 - årgang 24.07.2018
Inklusiv trailer - årgang 27.05.2016 1300 kg Brenderup 201300B uden syn
Mål
| Længde | 6.01 m |
| Dybdegang | 0,30 m |
| Bredde | 2.22 m |
Specifikationer
| Mærke | Bayliner |
| Vægt | 744 + motor 163 kg |
| Max. personer | 8 |
| Byggeår | 2016 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Medfølgende udstyr | Garmin 52cv GPS ekkolod/fishfinder, RF vandskitårn, komplet motor instrumenter, lanterner, hydraulisk styring, udvidede badeplatforme, Jensen musikanlæg, original havnekaleche, Bimini kaleche, special folie på skrogsider. |
| Instrumenter | Motor instrumenter og Garmin GPS kortplotter med ekkolod, Jensen musikanlæg. |
| Hk | 115 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Motor årgang | 24.07.2018 |
| Trailer type | Transporttrailer |
| Bådens tilstand | Utrolig flot og velholdt - skal ses. |
| Solgt | Nej |
| Type | Styrepultsbåd |
| CE kategori | C |
| Søsat år | 24.07.2018 |
| Værft Land | EU |
| Topfart med 2 personer | +40 knob |
| Max. motor | 115 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Antal cylindre | 4 |
| Brændstofsystem | EFI |
| Trailer | Brenderup 201300B Element fra 2016 uden syn og klargøring. |
| Trailerproducent | Brenderup |
| Lokation | Hos Bøge´s både |
Bayliner E6 Element med F115 Mercury-EFI 4 takt og 1300 kg Brenderup "Element" trailer.
164.990 DKK
Vejledende udsalgspris
Udvalgte data
| Mærke | Bayliner |
| Længde | 6.01 m |
| Bredde | 2.22 m |
| Søsat år | 24.07.2018 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Motor årgang | 24.07.2018 |
Varenr: bayelll