Brenderup 201300B, April 2024
Kr. 16.995
Sejs Auto & Marinecenter I/S
Linåvej 9G
8600 Silkeborg
Brenderup 201300B
Pris er på vej.
Mål
| Max. bådlængde | 6 m |
Specifikationer
| Aksel | 1 |
| Hjul | 195/70R14 |
| Model | 201300B |
| Nyttelast | 980 kg |
| Type | Bådtrailer |
| Anvisningssalg | Nej |
| Bremser | Ja |
| Lokation | Hos forhandler |
| Mærke | Brenderup |
| Totalvægt | 1300 kg |
| Årgang | April 2024 |
| Solgt | Nej |