Brenderup 402 V, 1982
Kr. PRIS PÅ VEJ
Sejs Auto & Marinecenter I/S
Linåvej 9G
8600 Silkeborg
Brenderup 402 V
På vej ind.
Specifikationer
| Aksel | 1 |
| Hjul | 13 tommer |
| Model | 402 V |
| Nyttelast | 275 kg |
| Type | Bådtrailer |
| Anvisningssalg | Nej |
| Bremser | Nej |
| Lokation | Hos forhandler |
| Mærke | Brenderup |
| Totalvægt | 400 kg |
| Årgang | 1982 |