Brenderup Båd trailer 3500 kg , 2021
Kr. 36.500
Tempo Både ApS
Søhesten 8
2635 Ishøj
Brenderup Båd trailer 3500 kg
Mål
| Bredde i meter | 2.5 m |
| Max. bådlængde | 8 m |
| Højde i meter | 7 m |
Specifikationer
| Bremser | Ja |
| Lokation | Hos forhandler |
| Nyttelast | 3500 kg |
| Type | Bådtrailer |
| Solgt | Nej |
| Lad dimension | 3500 |
| Mærke | Brenderup |
| Totalvægt | 3500 kg |
| Årgang | 2021 |