Campion 535 Allante Mercury 150 Optimax
Produktet kan være være vist med ekstraudstyr og i forskellige modelvarianter.
Campion 535 Allante Mercury 150 Optimax
Velholdt og velsejlende Campion 535 bowrider. Super fin båd med masser af overskud med sin Mercury 150HK optimax motor.
En båd der byder på mange muligheder. Sæderækkerne kan foldes ned og laves om til solseng.
Medfølgende udstyr: Havnekaleche, kaleche, bordpakke, redningsveste, garmin plotter, motorinstrumenter.
1000KG trailer medfølger.
Kontakt Simon for fremvisning af denne båd. Tlf: 21298880 eller mail: info@jyskmarineservice.dk
Båden sælges for kunde
Mål
| Længde | 5.35 m |
| Bredde | 2.3 m |
Specifikationer
| Mærke | Campion |
| Søsat år | 1997 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Instrumenter | Motorinstrumenter |
| Hk | 150 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Motor årgang | 2004 |
| Trailer | 1000KG |
| Anvisningsbåd | Ja |
| Type | Bowrider |
| Byggeår | 1997 |
| Medfølgende udstyr | Redningsveste, motorinstrumenter, kalecher mm. |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Antal cylindre | 6 |
| Brændstofsystem | Indsprøjtning |
| Kørte antal timer | 268 |
| Trailer type | Transporttrailer |
Campion 535 Allante Mercury 150 Optimax
87.000 DKK
Vejledende udsalgspris
Udvalgte data
| Mærke | Campion |
| Længde | 5.35 m |
| Bredde | 2.3 m |
| Søsat år | 1997 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Motor årgang | 2004 |
Varenr: 103