NORDIC 550 FISK MED SELVLÆNSENDE DØRK, 550m
Kr. 49.900
Motor og Bådcentret Fr.Havn
Sindallundvej 4
9900 Frederikshavn
NORDIC 550 FISK MED SELVLÆNSENDE DØRK
Nyhed 2023 - Nordic 550 Fisk med selvlænsende dørk
Vi har netop prøvesejlet båd sæt og den sejler perfekt.
Se den i vores båd hal.
Mål
| Længde | 550 m |
| Bredde | 210 m |
Specifikationer
| Type | Jolle |
| Max motor | 50 HK |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Vægt | 350 kg |
| Max personer | 6 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
Udstyr
tofte