Nordic 405 Fisk, 405m
Kr. 16.990
Motor og Bådcentret Fr.Havn
Sindallundvej 4
9900 Frederikshavn
Nordic 405 Fisk
Nordic 405 Fisk
- Perfekt strandjolle
Se den i vores udstilling
Mål
| Længde | 405 m |
| Dybgang | 0.2 m |
| Bredde | 1.49 m |
Specifikationer
| Model | Nordic 405 |
| Vægt | 100 kg |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Bådens lokation | Hos forhandler |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Max. motor | 10 HK |
| Båd status | ny |