Nordic 470 familie jolle, 4.7m, søsat ny
Kr. 35.900
Motor og Bådcentret Fr.Havn
Sindallundvej 4
9900 Frederikshavn
Nordic 470 familie jolle
Nordic 470 - god familie/fiske jolle med masser af plads. Selvlænsende dørk og højt fribord. - arkiv billeder.
Kan leveres med styrepult kr. 4995,- Kom og se den i Frederikshavn
Få evt tilbud med motor
Mål
| Længde | 4.7 m |
| Bredde | 1.85 m |
Specifikationer
| Mærke | Nordic |
| Vægt | 190 kg |
| Byggeår | fabriksny |
| Brændstoftype | Benzin |
| Anvisningsbåd | Nej |
| Type | 470 Fisk |
| Søsat år | ny |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Bådens tilstand | kun 1 stk til denne pris |
| Lokation | Står hos forhandler |