Quicksilver 350 Alurib - SPAR 25 % !, 3.5m
Kr. 23.600
Herning Trailer- & Bådcenter
Navervej 14
7451 Sunds
Quicksilver 350 Alurib - SPAR 25 % !
Komfortabel og stabil - uanset vejret!
Udarbejdet i robust PVC med dobbelt skrog og plant gulv i selve gummibåden. Gulvet er monteret med skridsikre markeringer og agterspejlet er ekstra forstærket.
Løfteøjer i agterspejl samt udvendige fortøjningsøjer.
Flere bærehåndtag og leveres med håndpumpe og lappesæt (uden lim).
Kr. 31.495,-
SPAR 25% !
TILBUDSPRIS KR. 23.600,-
Mål
| Bredde | 1.63 m |
| Længde | 3.5 m |
Specifikationer
| Model | 350 Alurib |
| Mærke | Quicksilver |
| Vægt | 69 kg |
| Medfølgende udstyr | håndpumpe og lappesæt |
| Trailer | ingen |
| Max personer | 6 |
| Solgt | Nej |
| Skrogmateriale | PVC |
| Byggeår | 2024 |
| Max. personer | 6 |
| Lokation | Hos forhandler |
| Max motor | 25 HK |
| Anvisningssalg | Nej |