Quicksilver 450 Cabin, Mercury 40 HK...SOLGT, 4.48m, søsat 2003, 40hk
Kr. 49.900
Fynbo Marine
Porthusvej 119
5700 Svendborg
Quicksilver 450 Cabin, Mercury 40 HK...SOLGT
Båden har fuld kaleche.
Mål
| Længde | 4.48 m |
| Dybdegang | 0,35 m |
| Bredde | 2.1 m |
Specifikationer
| Mærke | Quicksilver |
| Søsat år | 2003 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Hk | 40 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Solgt | Ja |
| Type | Daycruiser |
| Byggeår | 2003 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Antal cylindre | 2 |
| Motor årgang | 2003 |