Quicksilver 470 Cruiser, Mariner 50 HK...SOLGT, 4.83m, søsat ., 50hk
Kr. 79.900
Fynbo Marine
Porthusvej 119
5700 Svendborg
Quicksilver 470 Cruiser, Mariner 50 HK...SOLGT
Super fin begynder båd. Den har sidste år fået lavet en fuldkaleche. Motor er passet med eftersyn.
Mål
| Længde | 4.83 m |
| Dybdegang | 0,3 m |
| Bredde | 2.37 m |
Specifikationer
| Mærke | Quicksilver |
| Vægt | 540 kg |
| Søsat år | . |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Motorfabrikat | Mariner |
| Antal cylindre | 4 |
| Bådens tilstand | Yderst velholdt |
| Lokation | Hos Forhandler |
| Type | 470 |
| Max. personer | 5 |
| Byggeår | 2008 |
| Max. motor | 50 |
| Hk | 50 |
| Motor årgang | 2007 |
| Anvisningsbåd | Ja |
| Solgt | Ja |