Quicksilver 520 Ny Pris ( Sat 30.000.- Ned ), 5.2m, søsat 2005, 60hk
Kr. 99.500
Tempo Både ApS
Søhesten 8
2635 Ishøj
Quicksilver 520 Ny Pris ( Sat 30.000.- Ned )
Ved hurtig handel medfølger trollingstænger med hjul
Mål
| Længde | 5.2 m |
| Dybdegang | 0,7 m |
| Bredde | 1.8 m |
Specifikationer
| Mærke | Quicksilver 520 |
| Vægt | 540 kg |
| Max. personer | 5 |
| Værft Land | Polen |
| Topfart med 2 personer | 25 kn |
| Max. motor | 60 hk |
| Hk | 60 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Kørte antal timer | 23 |
| Bådens tilstand | god |
| Type | Motorbåd |
| Lasteevne | 600 kg |
| Søsat år | 2005 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Medfølgende udstyr | Lowrance ekkolod- Garmin gps -Cannon downrigger -fender-fortøjninger Anker -4 stk redninggsveste 80 l kølekasse |
| Motorfabrikat | Honda |
| Antal cylindre | 4 |
| Motor årgang | 2020 |
| Trailer | Ja 1000 kg |