Quicksilver 525 Axess med Mercury F60 EFI ELPT (TILBUD), 5.35m
Kr. 189.900
Motor og Bådcentret Fr.Havn
Sindallundvej 4
9900 Frederikshavn
Quicksilver 525 Axess med Mercury F60 EFI ELPT (TILBUD)
Quicksilver 525 Axess med Mercury F 60 EFI ELPT Se den i vores udstillingshal
Ekstra udstyr hydralic styring, havne kaleche.
Normalpris kr 239.550
Tilbudspris kr 199.900
Mål
| Længde | 5.35 m |
| Dybgang | 30 cm |
| Bredde | 2.29 m |
Specifikationer
| Type | Bowrider |
| Max motor | 115 HK |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Vægt | 736 kg |
| CE kategori | c |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
Udstyr
ja