Quicksilver 605 Activ Cruiser , 5.76m, søsat 2022, 150Pro xshk
Kr. 295.000
Tempo Både ApS
Søhesten 8
2635 Ishøj
Quicksilver 605 Activ Cruiser
Mål
| Længde | 5.76 m |
| Dybdegang | 0,48 m |
| Bredde | 2.34 m |
Specifikationer
| Mærke | Quicksilver |
| Vægt | 1074 kg |
| Lasteevne | 512 kg |
| Søsat år | 2022 |
| Værft Land | Polen |
| Topfart med 2 personer | ca.40 kn |
| Antal køjepladser | 2 |
| Hk | 150Pro xs |
| Motor årgang | 2022 |
| Bådens tilstand | meget flot |
| Lokation | Ishøj |
| Type | 605 Activ Cruiser |
| CE kategori | C |
| Max. personer | 6 |
| Byggeår | 2022 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Max. motor | 150 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Brændstoftype | Benzin |
| Kørte antal timer | 200 |
| Anvisningsbåd | Ja |
| Solgt | Nej |