Quicksilver Activ 505 Cabin m/Mercury F80 hk og Scandic trailer, 5.02m, søsat 2022, 80hk
Kr. 229.500
Herning Trailer- & Bådcenter
Navervej 14
7451 Sunds
Quicksilver Activ 505 Cabin m/Mercury F80 hk og Scandic trailer
Quicksilver Activ 505 Cabin - populær kabinebåd fra 2022
m/Mercury F80 hk EFI 4-takt og Scandic 1300 kg bådtrailer
M/farvet gelcoat, udvidet badeplatform m/Flexiteek, solindsats hynder i cockpit, bænksæde m/hynde, soveindsats m/hynder, havnekaleche, bimini m/sider (fuld kaleche). M/Garmin 72 gps/kortplotter m/transducer og søkort
Kr. 229.500,-
Mål
| Længde | 5.02 m |
| Bredde | 2.12 m |
Specifikationer
| Mærke | Quicksilver |
| Vægt | 613 kg |
| Max. personer | 5 |
| Byggeår | 2022 |
| Medfølgende udstyr | farvet gelcoat, udvidet badeplatform m/Flexiteek, solindsats hynder i cockpit, bænksæde m/hynde, soveindsats m/hynder, havnekaleche, bimini m/sider (fuld kaleche) |
| Antal køjepladser | 2 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Brændstoftype | Benzin |
| Motor årgang | 2022 |
| Trailer | Scandic Sealine 18, 1300 kg |
| Anvisningsbåd | nej |
| Type | kabinebåd |
| CE kategori | C |
| Søsat år | 2022 |
| Skrogmateriale | glasfiber |
| Max. motor | 100 |
| Instrumenter | Garmin 72 gps/kortplotter m/transducer og søkort |
| Hk | 80 |
| Brændstofsystem | insprøjtning |
| Kørte antal timer | 55 |
| Bådens tilstand | Står som ny |
| Lokation | hos forhandler |