Quicksilver Activ 505 Open med F100 Mercury og 1000 kg Brenderup 181000B Premium bådtrailer
Produktet kan være være vist med ekstraudstyr og i forskellige modelvarianter.
Quicksilver Activ 505 Open med F100 Mercury og 1000 kg Brenderup 181000B Premium bådtrailer
Serie nr. båd BE-QSVTL051B020 - årgang 01.07.2020
Serie nr. motor 2B767018 - årgang 01.07.2020
Stel nr. trailer YU100A054LP659056 - reg. nr. DP4183 - årgang 26.05.2020 - uden syn
Mål
| Længde | 5.03 m |
| Dybdegang | 0,35 m |
| Bredde | 2.12 m |
Specifikationer
| Mærke | Quicksilver |
| Vægt | 582 + motor 163 kg |
| Max. personer | 5 |
| Byggeår | 2021 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Max. motor | 100 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Antal cylindre | 4 |
| Brændstofsystem | EFI |
| Kørte antal timer | 43 |
| Trailer type | Transporttrailer |
| Bådens tilstand | Flot og velholdt 1. ejers båd - service overholdt. |
| Lokation | Hos Bøge´s både |
| Type | Styrepultsbåd |
| CE kategori | C |
| Søsat år | 2021 |
| Værft Land | EU |
| Topfart med 2 personer | 35 knob |
| Instrumenter | Komplet motorinstrumenter og Garmin GPS |
| Hk | 100 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Motor årgang | 2021 |
| Trailer | Inkl. Brenderup 181000B Premium fra 26. maj 2020 - uden syn og klargøring |
| Trailerproducent | Brenderup |
| Anvisningsbåd | Ja |
| Solgt | Nej |
Quicksilver Activ 505 Open med F100 Mercury og 1000 kg Brenderup 181000B Premium bådtrailer
159.990 DKK
Vejledende udsalgspris
Udvalgte data
| Mærke | Quicksilver |
| Længde | 5.03 m |
| Bredde | 2.12 m |
| Søsat år | 2021 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Motor årgang | 2021 |
Varenr: qsss505o