Quicksilver Activ 555 Cabin med Mercury F100 EFI ELPT (masser af ekstra udstyr) TILBUD, 5.55m, 2024
Kr. 259.900
Motor og Bådcentret Fr.Havn
Sindallundvej 4
9900 Frederikshavn
Quicksilver Activ 555 Cabin med Mercury F100 EFI ELPT (masser af ekstra udstyr) TILBUD
Quicksilver 555 Activ Cabin med Mercury F100 EFI ELPT
Masser af standard udstyr - se den i Frederikshavn.
Ekstra udstyr; Smart pack
Forlænget badeplatform, ekstra styre sæde, bagsæde med hynder, hynder i kabine, hynder i cockpit/bord mv. fuld kaleche.
Bord og sove indsats i cabine.
Normalpris kr 287.000 + lev omk 3500
TILBUD KR 259.990,00 + LEV OMK KR 3500
Kun 1 stk til denne specielle pris
Mål
| Længde | 5.55 m |
| Dybgang | 30 cm |
| Bredde | 2.29 m |
Specifikationer
| Type | Kabinebåd |
| Årgang | 2024 |
| Max motor | 115 HK |
| Max personer | 6 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Vægt | 865 kg |
| HK | 100 HK |
| CE kategori | c |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Sovepladser | 3 |
Udstyr
standard udstyr