Ryds 510 GTI, Mercury 75 Optimax...SOLGT, 5.09m, søsat 2011, 75hk
Kr. 97.900
Fynbo Marine
Porthusvej 119
5700 Svendborg
Ryds 510 GTI, Mercury 75 Optimax...SOLGT
Mål
| Længde | 5.09 m |
| Dybdegang | 0,45 m |
| Bredde | 2.2 m |
Specifikationer
| Mærke | Ryds |
| Vægt | 650 kg |
| Byggeår | 2010 |
| Motorfabrikat | Mercury |
| Antal cylindre | 4 |
| Brændstofsystem | Indsprøjtning |
| Kørte antal timer | 21 |
| Lokation | Hos forhandler |
| Type | 510 GTI |
| Søsat år | 2011 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Hk | 75 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Motor årgang | 2011 |
| Bådens tilstand | Yderst velholdt |
| Solgt | Ja |