Stingray 185, 5.74m, søsat 2009, 150hk
Kr. 99.900
Tempo Både ApS
Søhesten 8
2635 Ishøj
Stingray 185
Den er meget flot holdt rigtig flot i glasfiberen. havne kaleche og camper kaleche (ståhøjde)
lige til havne sejlas eller til Fjorden.
Mål
| Længde | 5.74 m |
| Dybdegang | 0.8 m |
| Bredde | 2.25 m |
Specifikationer
| Mærke | Stingray 185 |
| Vægt | 800 kg |
| Max. Personer | 7 |
| Søsat år | 2009 |
| Medfølgende udstyr | Havne kaleche og Camper kaleche med ståhøjde. |
| Motorfabrikat | Volvo Penta |
| Brændstof | Benzin |
| Køling | Ferskvandskøling |
| Kørte antal timer | 400 |
| Topfart med 2 personer | 32 knob |
| Trailer | ja |
| Lokation | Hos forhandler |
| Type | Bowrider |
| Lasteevne | 500 kg |
| Byggeår | 2009 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Bådens tilstand | flot |
| Hk | 150 HK |
| Brændstofsystem | Indsprøjtning |
| Drevtype | Sterndrive |
| Motorårgang | 2009 |
| Anvisningssalg | Ja |
| Solgt | Nej |