Uttern R43 jolle med 9,9 hk 4-takt, 4.35m
Kr. PRIS PÅ VEJ
Sejs Auto & Marinecenter I/S
Linåvej 9G
8600 Silkeborg
Uttern R43 jolle med 9,9 hk 4-takt
Sælges i anvisning for privat kunde.
Pæn og velholdt sæt som har sejlet i få timer.
Pris er eksklusiv den afbillede trailer.
Mål
| Længde | 4.35 m |
| Bredde | 1.8 m |
Specifikationer
| Model | Uttern R43 |
| Vægt | 275 kg |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Kommision | Ja |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Max. motor | 25 HK |
| Max. personer | 5 |
| Bådens lokation | Hos forhandler |