Variant 1003B buggitrailer, 1998
Kr. 10.000
Herning Trailer- & Bådcenter
Navervej 14
7451 Sunds
Variant 1003B buggitrailer
Variant 1003B buggitrailer m/træsider og 10" hjul. Nysynet.
Kr. 10.000,-
Excl. leveringsomkostninger kr. 800,-
Specifikationer
| Aksel | 2 |
| Hjul | 10" |
| Lokation | Hos forhandler |
| Mærke | Variant |
| Totalvægt | 1000 kg |
| Årgang | 1998 |
| Solgt | Nej |
| Bremser | Ja |
| Lad dimension | L: 2,44 m x B: 1,50 m x H: 0,30 m |
| Model | 1003B |
| Nyttelast | 750 kg |
| Type | Ladtrailer |
| Anvisningssalg | Nej |