Yamarin 64DC, Yamaha F150 (Årg. 2011) EN EJERS!, 6.21m, søsat 2012, 150hk
Kr. 279.900
Fynbo Marine
Porthusvej 119
5700 Svendborg
Yamarin 64DC, Yamaha F150 (Årg. 2011) EN EJERS!
Yderst velholdt og populær model fra Finske Yamarin. KUN EN EJER!
Motor er passet med alle eftersyn, ved aut forhandler.
Den har følgende udstyr.:
Fuld kaleche.
Ægte teak overalt.
Garmin søkort plotter.
Cockpit bord.
Oliefyr.
2 x Batterier
Mål
| Længde | 6.21 m |
| Bredde | 2.48 m |
Specifikationer
| Mærke | Yamarin 64DC Årg 2011 Med Yamaha F150 |
| Vægt | 1250 kg |
| Byggeår | 2011 |
| Motorfabrikat | Yamaha |
| Antal cylindre | 4 |
| Motor årgang | 2012 |
| Bådens tilstand | Yderst velholdt |
| Solgt | Nej |
| Type | Daycruiser |
| Søsat år | 2012 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| Hk | 150 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Kørte antal timer | 486 |
| Lokation | Hos forhandler |