Arkiplag 20 A, 6m, søsat ukendt, 150hk
Kr. 169.000
Tempo Både ApS
Søhesten 8
2635 Ishøj
Arkiplag 20 A
Mål
| Længde | 6 m |
| Dybdegang | 0,70 m |
| Bredde | 2.4 m |
Specifikationer
| Mærke | Arkilag |
| Vægt | 890 kg |
| Max. personer | 7 |
| Instrumenter | Garmin |
| Hk | 150 |
| Type | 20A |
| Lasteevne | 600 kg |
| Søsat år | ukendt |
| Motorfabrikat | Suziki df |
| Brændstoftype | Benzin |