Highfield DL460 m/Honda BF40 hk 4-takt - SPAR 35% = kr. 55.000,-, 4.6m
Kr. 99.995
Herning Trailer- & Bådcenter
Navervej 14
7451 Sunds
Highfield DL460 m/Honda BF40 hk 4-takt - SPAR 35% = kr. 55.000,-
Highfield DL460 - ny overgemt model m/SDS pult.
M/brugt Honda BF40 hk EFI 4-takt, årg. 2016 - kun sejlet få timer og er rigtig pæn og velholt og ser ud som ny.
Nypris for sættet kr. 154.995,-
SPAR 35% = kr. 55.000,-
EFTERÅRSPRIS KR. 99.995,-
Mål
| Længde | 4.6 m |
| Bredde | 2.1 m |
Specifikationer
| Mærke | Highfield |
| Vægt | 290 kg |
| CE kategori | C |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Type | Styrepult båd |
| Max motor | 80 HK |
| Max personer | 8 |
| Skrogmateriale | PVC |
Udstyr
SDS pult