Linder 400 Sportsmann m/Mercury F20 hk ELH EFI 4-takt - NU NEDSAT KR. 5.000,- !, 4.01m
Kr. 49.500
Herning Trailer- & Bådcenter
Navervej 14
7451 Sunds
Linder 400 Sportsmann m/Mercury F20 hk ELH EFI 4-takt - NU NEDSAT KR. 5.000,- !
Linder 400 Sportsmann m/Mercury F20 hk ELH EFI 4-takt, sættet årg. 2020.
M/batteri, batterikasse, motorlås, aluminiumsårer, heldækkende bådcover, 12L plast tank, øse og tov.
M/ophalervogn m/kraftigt næsehjul
Kr. 54.500,-
NU NEDSAT KR. 5.000,-
TILBUDSPRIS KR. 49.500,-
(Båden sælges i kommission)
Mål
| Længde | 4.01 m |
| Dybgang | 0.2 m |
| Bredde | 1.64 m |
Specifikationer
| Model | Linder |
| Vægt | 125 kg |
| Skrogmateriale | Aluminium |
| Kommision | Ja |
| Motortype | Påhængsmotor |
| Max. motor | 20 HK |
| Bådmærke | Linder |
| Bådens lokation | Hos forhandler |
Udstyr
batteri, batterikasse, motorlås, aluminiumsårer, heldækkende bådcover, 12L plast tank, øse og tov, ophalervogn m/kraftig næsehjul.