Linder 410 Fishing - TILBUDSPRIS !, 4.06m
Kr. 20.900
Herning Trailer- & Bådcenter
Navervej 14
7451 Sunds
Linder 410 Fishing - TILBUDSPRIS !
Linder 410 Fishing er en traditionel "klinkebygget" jolle, men med aluminiumens fordele og gode egenskaber. Kursstabil og dejlig let at ro.
Motormulighed op til 4hk.
Den kan med fordel monteres med en Mercury Avator elmotor der giver lydløs og grøn sejlads.
Linder aluminiumsbåde: Lette - Stærke - Vedligeholdelsesfri og miljøvenlige.
Vejl. pris kr. 24.490,-
TILBUDSPRIS KR. 20.900,-
Mål
| Længde | 4.06 m |
| Bredde | 1.56 m |
Specifikationer
| Mærke | Linder |
| Vægt | 75 kg |
| Max personer | 3 |
| Skrogmateriale | Aluminium |
| Type | Jolle |
| Max motor | 3 HK |
| Motortype | Påhængsmotor |