Quicksilver 380 Alurib - KAMPAGNEPRIS SPAR 25% !, 3.8m
Kr. 27.400
Herning Trailer- & Bådcenter
Navervej 14
7451 Sunds
Quicksilver 380 Alurib - KAMPAGNEPRIS SPAR 25% !
Komfortabel og stabil - uanset vejret!
Udarbejdet i robust PVC med dobbelt skrog og plant gulv i selve gummibåden. Gulvet er monteret med skridsikre markeringer og agterspejlet er ekstra forstærket.
Løfteøjer i agterspejl samt udvendige fortøjningsøjer.
Flere bærehåndtag og leveres med håndpumpe og lappesæt (uden lim).
Særdeles manøvredygtig.
Normalpris kr. 36.575,-
SPAR 25% = KR. 9.175,-
KAMPAGNEPRIS KR. 27.400,-
Mål
| Længde | 3.8 m |
| Bredde | 1.65 m |
Specifikationer
| Mærke | Quicksilver |
| Vægt | 92 kg |
| Max personer | 7 |
| Skrogmateriale | PVC |
| Type | Jolle |
| Max motor | 30 HK |
| Motortype | Påhængsmotor |
Udstyr
håndpumpe og lappesæt