Rana med Suzuki 30 hk samt trailer, 5m, søsat 1985, 30hk
Kr. 19.800
Motor og Bådcentret Fr.Havn
Sindallundvej 4
9900 Frederikshavn
Rana med Suzuki 30 hk samt trailer
Rana med 30 hk Suzuki samt Variant trailer 750 kg
Se den i vores udendørs udstilling
Sælges pr anvisning for kunde
Mål
| Længde | 5 m |
| Dybdegang | 0,40 m |
| Bredde | 190 m |
Specifikationer
| Mærke | Rana |
| Vægt | 350 kg |
| Lasteevne | 500 kg |
| Søsat år | 1985 |
| Værft Land | Rana |
| Motorfabrikat | Suzuki |
| Antal cylindre | 2 |
| Brændstofsystem | karburator |
| Trailer | Variant |
| Trailerproducent | Variant |
| Anvisningsbåd | ja |
| Type | Vindspejl |
| CE kategori | C |
| Max. personer | 5 |
| Byggeår | 1985 |
| Skrogmateriale | glasfiber |
| Hk | 30 |
| Brændstoftype | Benzin |
| Motor årgang | 2000 |
| Trailer type | Transporttrailer |
| Bådens tilstand | ok |
| Lokation | Frederikshavn |