Variant 2018P3 m/høj presenning 150 cm, 2021
Kr. 28.500
Herning Trailer- & Bådcenter
Navervej 14
7451 Sunds
Variant 2018P3 m/høj presenning 150 cm
Variant Pro-Line trailerserie er en solidt bygget serie i bredde 180 cm. Det er den mest solgte serie til håndværkere - den er yderst populær. M/kraftigt kip næsehjul som standard.
M/høj presenning 150 cm og støtteben i bag.
Årg. 2021 - kørt få km og står som ny.
Kr.: 28.500,-
Excl. leveringsomkostninger kr. 800,-
Mål
| Bredde i meter | 1.8 m |
| Længde i meter | 3.2 m |
Specifikationer
| Aksel | 2 |
| Hjul | 13" |
| Lokation | Hos forhandler |
| Mærke | Variant |
| Totalvægt | 2000 kg |
| Årgang | 2021 |
| Bremser | Ja |
| Lad dimension | 315 x 175 x 35 cm |
| Model | 2018P3 |
| Nyttelast | 1553 kg |
| Type | Ladtrailer |
| Anvisningssalg | Nej |
Udstyr
høj presenning 150 cm og støtteben i bag