Williams 285 Turbo Jet med 100 hk Weber 4 takt motor
Produktet kan være være vist med ekstraudstyr og i forskellige modelvarianter.
Williams 285 Turbo Jet med 100 hk Weber 4 takt motor
Serie nr. båd GB-14
Uden trailer - Scandic bådtrailer kan medfølge for kr. 5.900,- uden syn og bremser.
Personer 3+1
Nypris kr. 349.990 + navigation
Mål
| Længde | 2.9 m |
| Dybdegang | 0.25 m |
| Bredde | 1.7 m |
Specifikationer
| Mærke | Williams |
| Vægt | 340 kg |
| Byggeår | 2014 |
| Skrogmateriale | Glasfiber |
| CE Kategori | C |
| Instrumenter | Komplet motor instrumenter |
| Motorfabrikat | Andet |
| Antal cylindre | 2 |
| Brændstofsystem | Indsprøjtning |
| Kørte antal timer | 37,5 |
| Anvisningssalg | Ja |
| Solgt | Nej |
| Type | Tender Båd |
| Max. Personer | 3 |
| Søsat år | 2018 |
| Værft land | England |
| Medfølgende udstyr | Garmin 50s GPS ekkolod/fisfinder, Original Williams cover, ferskvands skylle system, RF vandski krog, |
| Bådens tilstand | Meget flot og velholdt kun 37,5 sejltimer |
| Hk | 100 HK |
| Brændstof | Benzin |
| Køling | Saltvandskøling |
| Motorårgang | I brug 2018 |
| Trailer | Uden trailer |
| Lokation | Hos forhandler |
Williams 285 Turbo Jet med 100 hk Weber 4 takt motor
129.990 DKK
Vejledende udsalgspris
Udvalgte data
| Mærke | Williams |
| Længde | 2.9 m |
| Bredde | 1.7 m |
| Søsat år | 2018 |
| Motorfabrikat | Andet |
Varenr: wills4